Untitled

Gdy odszedłeś, pomyślałam, że już nigdy nie będę taka jak wcześniej. Niektórzy twierdzą, traderprof oszustwo że skończyli się na pierwszej płycie, ale dla mnie z każdym singlem stają się lepsi.

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas traderprof oszustwo teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.

Tłumaczenie:

Cztery przesłuchania, czytywanie się w polski tekst, a teledysk znów co innego. Suma summarum traderprof logowanie zaraz chyba zacznę ryczeć co przez piosenkę nie jest częstym zdarzeniem u mnie.

Nie potrafie cie poscic, mimo ze nie jestes ani przyjacielem, ani wrogiem. Jedyna rzecza jakiej jestem pewna jest to, ze przytrzymujesz mnie tu.

Tłumaczenie:

Jestem pewien że nowy album będzie najlepszym albumem w ich karierze. Ciekawy traderprof.com opinie temat samego utworu, to że się nie zmienili, oraz sam fakt mijającego czasu.

gravity tekstowo

choć wygląda na to, że nie umiem pozwolić Ci odejść. iż jesteś https://pl.wikipedia.org/wiki/Obligacja_kuponowa wszystkim o czym myślę, że tego potrzebuję tu na ziemi.

Tłumaczenie:

Nie zabiera to dużo czasu, zanim coś zabierze mnie z powrotem do Ciebie. Nieważne co powiem, czy zrobie, wciąż Cie tu czuje, do chwili gdy znikne. Trzymasz mnie nie dotykając, zatrzymujesz bez więzów/łańcuchów. Jedyną rzeczą, którą nadal wiem jest to, że ściągasz gravity tekstowo mnie na dno. Pokaż tłumaczenie Niebo ściemnia się do szarości, a drzewa wzdychają. Tak pisze w bajce więc nie z kąd wziełaś/eś takie tłumaczenie. Klimat tej piosenki w jakiś sposób kojarzy mi się z wakacjami, kocham ich z płyty na płytę coś nowego.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *